Social Media Links Block and Field (8.x-2.5) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Contact
bs: Kontakt

en: by
bs: od
