Social Media Links Block and Field (8.x-2.5) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Download
is: Hala niður

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Contact
is: Tengiliður

en: Appearance
is: Útlit

en: or
is: eða

en: by
is: eftir

en: About
is: Um
