Social Media Links Block and Field (8.x-2.5) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Download
jv: Undhuh

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Contact
jv: Kontak

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: About
jv: Ngenani

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
