Social Media Links Block and Field (8.x-2.5) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: RSS
ta: ஆர்எஸ்எஸ்

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: Appearance
ta: தோற்றம்

en: or
ta: அல்லது

en: Sizes
ta: அளவுகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
