Social Media Links Block and Field (8.x-2.6) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Contact
ca: Contacte

en: Appearance
ca: Aparença

en: E-Mail
ca: Correu electrònic

en: or
ca: o

en: by
ca: per

en: Installation
ca: Instal·lació

en: Sizes
ca: Mides

en: About
ca: Detalls

en: Not installed.
ca: No instal·lat.

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Link attributes
ca: Atributs de l'enllaç
