Social Media Links Block and Field (8.x-2.6) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Download
fr: Téléchargement

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Default
fr: Par défaut

en: Appearance
fr: Apparence

en: E-Mail
fr: Courriel

en: or
fr: ou

en: by
fr: par

en: Sizes
fr: Tailles

en: About
fr: À propos

en: Not installed.
fr: Non installé.

en: Platforms
fr: Plates-formes

en: Platform
fr: Plate-forme

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Link attributes
fr: Attributs du lien

en: Weight for type @type
fr: Poids du type @type
