Social Media Links Block and Field (8.x-2.6) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Appearance
mn: Харагдац

en: by
mn: аар
