Social Media Links Block and Field (8.x-2.6) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Appearance
ne: रूप
