Social Media Links Block and Field (8.x-2.7) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Download
af: Laai af

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Contact
af: Kontak

en: Appearance
af: Voorkoms

en: by
af: deur
