Social Media Links Block and Field (8.x-2.7) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Download
el: Λήψη

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: or
el: ή

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: by
el: από

en: Sizes
el: Μεγέθη

en: About
el: Περί

en: Not installed.
el: Μη εγκατεστημένο.

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
