Social Media Links Block and Field (8.x-2.7) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Download
fi: Lataa

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: E-Mail
fi: Sähköpostiosoite

en: or
fi: tai

en: by
fi: Kirjoittanut

en: Installation
fi: Asennus

en: Sizes
fi: Koot

en: About
fi: Tietoja

en: Not installed.
fi: Ei ole asennettu.

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Link attributes
fi: Linkin ominaisuudet
