Social Media Links Block and Field (8.x-2.7) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Contact
sq: Kontakti

en: by
sq: nga

en: About
sq: Informacione

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
