Social Media Links Block and Field (8.x-2.8) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Contact
cy: Cyswllt

en: by
cy: drwy

en: Installation
cy: Gosodiad
