Social Media Links Block and Field (8.x-2.8) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Download
eo: Elŝutu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Contact
eo: Kontakto

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Appearance
eo: Aspekto

en: by
eo: de
