Social Media Links Block and Field (8.x-2.8) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Value
it: Valore

en: Description
it: Descrizione

en: Yes
it: Sì

en: Download
it: Scarica

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: Contact
it: Contatto

en: Appearance
it: Aspetto

en: by
it: da

en: Installation
it: Installazione

en: Sizes
it: Dimensioni

en: About
it: Informazioni

en: Not installed.
it: Non installato

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: Link attributes
it: Attributi del link
