Social Media Links Block and Field (8.x-2.8) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Download
kk: Жүктеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Contact
kk: Контакттау

en: Drupal
kk: Друпал

en: by
kk: кұрылған

en: Twitter
kk: Твиттер
