Social Media Links Block and Field (8.x-2.8) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Appearance
kn: ಗೋಚರಿಕೆ(_A):

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: by
kn: ಇಂದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Platform
kn: ಪ್ಲಾಟ್‌ಫಾರ್ಮ್
