Social Media Links Block and Field (8.x-2.8) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Contact
mr: संपर्क

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: Flickr
mr: फ्लिकर

en: Appearance
mr: दृश्य स्वरूप

en: Website
mr: संकेतस्थळ
