Social Media Links Block and Field (8.x-2.8) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Download
sl: Prenesi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Contact
sl: Kontakt

en: Appearance
sl: Izgled

en: by
sl: spisal %s

en: About
sl: O modulu
