Social Media Links Block and Field (8.x-2.9) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Contact
gl: Contacto

en: Appearance
gl: Apariencia

en: by
gl: por

en: About
gl: Información

en: Not installed.
gl: Non instalado.

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Link attributes
gl: Atributos da ligazón
