Social Media Platforms (1.1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Image
ru: Изображение

en: Font
ru: Шрифт

en: Custom
ru: Собственная

en: Display options
ru: Настройки отображения

en: Show label
ru: Показать метку
