Social Media Platforms (1.1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: Custom
sv: Anpassad

en: Display options
sv: Alternativ för visning
