Social Media Platforms (1.1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Image
da: Billede

en: Font
da: Skrift

en: Custom
da: Tilpasset

en: Display options
da: Indstillinger for visning

en: Icon type
da: Ikontype

en: Show label
da: Vis etiket
