Social Media Platforms (1.1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Image
oc: Imatge

en: Font
oc: Poliça

en: Custom
oc: Personalizat
