Social Media Platforms (1.1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: URL
fa: نشانی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش
