Social Migration (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Caption
cs: Popisek

en: Story
cs: Článek

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: About
cs: Popis

en: Machine Name
cs: Strojový název
