Social Migration (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Story
eu: Istorioa

en: Photo
eu: Argazkia

en: About
eu: (r)i buruz
