Social Migration (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: Text
gu: લખાણ

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: About
gu: વિશે
