Social Migration (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Text
jv: Teks

en: Permalink
jv: Tautan jejeg

en: About
jv: Ngenani
