Social Migration (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Story
nn: Artikkel
