Social Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Text
el: Κείμενο

en: Published?
el: Δημοσιεύτηκε;

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Story
el: Ιστόρημα

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: About
el: Περί
