Social Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Text
et: Tekst

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Caption
et: Pealkiri

en: Story
et: Artikkel

en: Photo
et: Pilt

en: Permalink
et: Püsiviide

en: About
et: Programmist

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Created At
et: Loodud
