Social Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: Published?
hu: Közzétett?

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Video
hu: Videó

en: Story
hu: Írás

en: Run
hu: Futás

en: Photo
hu: Fénykép

en: About
hu: Leírás

en: Offer
hu: Ajánlat

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Social
hu: Közösségi
