Social Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Text
lv: Teksts

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Caption
lv: Paraksts

en: Story
lv: Stāsts

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: About
lv: Par

en: Offer
lv: Piedāvājums
