Social Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Text
se: Teaksta

en: Video
se: Filbma

en: About
se: Birra
