Social Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Text
sl: Besedilo

en: Story
sl: Prispevek

en: About
sl: O modulu
