Social Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Story
ta: மன்னிக்கவும்
