Social Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Link
th: ลิงค์

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Video
th: วีดีโอ

en: Story
th: เรื่อง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง

en: Media URL
th: URLของสื่อ
