Social Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Text
ug: تېكىست

en: Caption
ug: تېما

en: About
ug: ھەققىدە
