Social Migration (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Yes
es: Sí

en: Overview
es: Vista general

en: Edit
es: Editar

en: Message
es: Mensaje

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Name
es: Nombre

en: Text
es: Texto

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Published?
es: Publicado?

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Caption
es: Etiqueta

en: Video
es: Vídeo

en: Story
es: Artículo

en: Run
es: Ejecutar

en: Photo
es: Foto

en: Permalink
es: Enlace permanente

en: About
es: Acerca de

en: Offer
es: Oferta

en: Machine Name
es: Nombre de sistema
