Social Migration (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Text
gl: Texto

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Caption
gl: Lenda

en: Story
gl: Artigo

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: About
gl: Información

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
