Social Migration (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Text
ta: உரை

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Story
ta: கதை

en: Permalink
ta: நிரந்தரசுட்டி

en: About
ta: பற்றி
