Social Open Graph (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Image
ar: الصورة

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصص

en: UUID
ar: المعرف UUID
