Social Open Graph (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Image
bo: པར་རིས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས
