Social Open Graph (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Image
ca: Imatge

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Open Graph URL
ca: URL de l'Open Graph
