Social Open Graph (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Image
hi: चित्र

en: URL
hi: यूआरएल

en: ID
hi: आईडी

en: Custom
hi: मनपसंद

en: UUID
hi: युयुआइङी
