Social Open Graph (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Image
hu: Kép

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni
