Social Open Graph (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Image
ps: انځور

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه
