Social Open Graph (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Image
ru: Изображение

en: Custom
ru: Собственная

en: Open Graph URL
ru: Open Graph ссылка
