Social Open Graph (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Image
vi: Ảnh

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh
